Kurucumuzdan Mesaj

2010 yılında çıktığım profesyonel yolculuğumda; hedeflediğim noktaya ulaşabilmek ve daha da önemlisi hep belirli bir standardı sürdürebilmek adına sayısız fikirle buluştum. Bunların yarattığı olumlu sonuçları doğrudan gözlemleme şansı buldum ve kurucu olarak yıllardır sağlamaya çalıştığım ve bundan sonra da aynı düzeni koruyacağıma emin olduğum ilk şey yeniliklere açık olmak ve çeşitliliği yaymaktır.

Ülkemizde gitgide artan avukat sayısı; mesleğimizde globalleşmenin ve çağa ayak uydurmanın önemini hepimize bir kez daha hatırlatmaktadır. Her geçen gün gelişen ve değişen dünya düzeni, yeni hukuk sistemlerini beraberinde getirirken bunlara uyum sağlamak için kendini geliştirmek zorunluluk haline gelmiştir. Bizler için ise, prensiplerimizden ve disiplinimizden ödün vermeden inovatif bir iş anlayışı seçerek ilerlemek ve büyümek esas olmuştur.

Benzer şekilde; globalleşen dünyada değişen değerler ve gelişen toplumsal görüşlerin de evrimleştiği üzere, KN & Partners olarak önceliğimiz; benliğin, kişiliğin, kimliğin öneminin farkında olarak toplumdaki herkesi olduğu saf haliyle kabul edip herkese eşit davranmaktır. KN & Partners’ta çeşitliliği sağlamak ve her insana eşit yaklaşmak temel ilkemiz olmuştur. Çok sesliliğin ve farklılıkların önemini bilerek hareket edip bunları desteklemekteyiz.

Kurum temelinin ‘’insan’’; sürdürülebilirlik ve kalitenin ise “ekip”ten geldiğine inandığımız üzere, bu ilkelerle inşa edilmiş bir sistemin her zaman başarı getirdiğinin bilincindeyiz. KN & Partners olarak şu anda 30 kişiyi aşkın ekibimiz ile, sayısız projeye başarı imzası atmak için zaman mefhumu olmaksızın kürek çekmeye devam etmekteyiz.

Layık görüldüğüm ve KN& Partners olarak layık görüldüğümüz tüm ödüller; bu güzel ekibin ortak yaratımıdır. Bizi biz yapan şey; yenilikçi ruha ve takım bilincine haiz, genç ve dinamik ekibimizdir.

Bu bağlamda, KN& Partners olarak yeni hedeflerimize hızla ulaşıyorken; özveriyle çalışan tüm ekibimize, bilgi birikiminin yanı sıra işlerine yüreğini katan hukuk kadromuza ve bizi her zaman yukarı taşıyan müvekkillerimize teşekkür ederiz.

Mehmet Burak KÜÇÜKİSLAMOĞLU
KN & Partners, Founding Partner