Akademi

KN & Partners Akademi, eğitimi merkezine koyan ve teori ile pratiği sentezleme amacında olan bir KN & Partners faaliyetidir. Bu faaliyetin amacı, hukuk fakültesi öğrencilerinin, gelecek planlamalarına yaşanmış örneklerle destek olmak, multidisipliner ve çok yönlü eğitim programları ile kişisel gelişimlerine karşılık beklemeksizin fayda sağlamaktır. KN & Partners Akademi, faaliyetleri kapsamında; çok değerli akademisyenleri, iş insanlarını, değerli meslektaşlarımızı, genç hukuk fakültesi öğrencileri ile buluşturmakta ve misyonunu gerçekleştirmeye gayret göstermektedir. KN & Partners Akademi, faaliyetleri çerçevesinde gençlerin kişisel gelişimlerine destek sağlarken, aynı zamanda topluma erdemli ve gelişimini en üst düzeyde tamamlamış genç hukukçular kazandırmaya çalışmaktadır. Aşağıda yer alan katılım şartlarını sağlıyorsanız, açıklanan tarihlerde siz de başvuru yaparak KN & Partners Akademi’ye başvurunuzu gönderebilirsiniz.

academia@kucukislamoglu.av.tr

AKADEMİ KATILIM ŞARTLARI

  • KN & Partners Akademi’ye, üniversitelerin 2 ve 3. sınıf Hukuk Fakültesi öğrencileri başvurabilir.
  • Akademiye katılım 30 kişi ile sınırlıdır.
  • Akademiye katılacak olan başvuru yapan öğrenciler, tarafımıza gönderecekleri niyet yazılarının değerlendirilmesi sonucunda seçilecektir.
  • KN & Partners Akademi devam ettiği müddetçe, faaliyet dönemi boyunca en az % 80 katılım zorunludur. Aksi durumda ilgili öğrenci akademi kapsamından çıkartılır.
  • KN & Partners Akademi devam kıstasına uyan katılımcı öğrencilere, KN & Partners Akademi Bitirme Sertifikası verilir.