Hakkımızda

Küçükislamoğlu | Narin & Partners, alanında uzman partner ve çalışanlarıyla birlikte toplamda 50 kişiyi aşkın kadrosuyla; uluslararası arenada 28 ülkede partner ofisi bulunan ve birçok derecelendirme kuruluşu tarafından önemli biçimde kendini ispatlamış seçkin avukatlık ortaklarındandır.

2019 yılı itibarıyla, 10 yıllık tecrübeye sahip Nesil Law Group’tan bayrağı devralan KN& Partners, yoluna çok daha güçlü devam etmektedir. Dinamik, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle, kısa sürede sayısız yerel ve uluslararası şirketten oluşan müvekkil portföyüne ulaşan ortaklığımız; hukukla iç içe geçmiş olan maliye, muhasebe, denetim gibi alanlarda da yaptığı çözüm ortaklıkları ile müvekkillerine tek çatı altında toplam 30 kişiyi aşkın ortak ve çalışan grubuyla hizmet vermektedir.

KN& Partners, 2018 yılında Global Legal Matters tarafından 2018 yılının “En Yenilikçi ve Küresel Hukuk Bürosu” ödülüne layık görülmüştür. KN& Partners, Uluslararası Yönetici Partneri Mehmet Burak Küçükislamoğlu, 2018 yılında Who’s Who Legal (WWL) listesinde Türkiye’den aday gösterilmiş, 2019 yılında ise Leaders In Law tarafından “En Değerli Sözleşmeler Hukuku Avukatı” ödülünü almıştır. Diğer ortağımız İbrahim Can Narin ise 2019 yılında Leaders ın Law nezdinde “En Değerli Kişisel Verilerin Korunması Hukuku Avukatı” olarak seçilmiştir.

2021’de ise KN& Partners; uluslararası en büyük derecelendirme kuruluşu olan The LEGAL 500’ün ‘En İyiler’ listesinde yer almaya hak kazanmıştır.

“Hep birlikte, en ileriye!” mottosu ile yolculuğunu sürdüren KN& Partners, inovatif fikirleri ve üretkenlikle bezenen tutkusu ile araştırma ve çalışmalarına devam ederek hizmet anlayışını bu temel ilkeler üzerine kurmuştur.

Sizlerle birlikte çok daha güçlü olmak için
“ HEP BİRLİKTE, EN İLERİYE…”

2010 yılında çıktığım profesyonel yolculuğumda; hedeflediğim noktaya ulaşabilmek ve daha da önemlisi hep belirli bir standardı sürdürebilmek adına sayısız fikirle buluştum. Bunların yarattığı olumlu sonuçları doğrudan gözlemleme şansı buldum ve kurucu olarak yıllardır sağlamaya çalıştığım ve bundan sonra da aynı düzeni koruyacağıma emin olduğum ilk şey ‘Yeniliklere açık olmak ve çeşitliliği yaymak’tır.

Ülkemizde gitgide artan avukat sayısı; mesleğimizde globalleşmenin ve çağa ayak uydurmanın önemini hepimize bir kez daha hatırlatmaktadır. Her geçen gün gelişen ve değişen dünya düzeni, yeni hukuk sistemlerini beraberinde getirirken bunlara uyum sağlamak için kendini geliştirmek zorunluluk haline gelmiştir. Bizler için ise, prensiplerimizden ve disiplinimizden ödün vermeden inovatif bir iş anlayışı seçerek ilerlemek ve büyümek esas olmuştur.

Benzer şekilde; globalleşen dünyada değişen değerler ve gelişen toplumsal görüşlerin de evrimleştiği üzere, KN & Partners olarak önceliğimiz; benliğin, kişiliğin, kimliğin öneminin farkında olarak toplumdaki herkesi olduğu saf haliyle kabul edip herkese eşit davranmaktır. KN & Partners’ta çeşitliliği sağlamak ve her insana eşit yaklaşmak temel ilkemiz olmuştur. Çok sesliliğin ve farklılıkların önemini bilerek hareket edip bunları desteklemekteyiz.

Kurum temelinin ‘’insan’’; sürdürülebilirlik ve kalitenin ise “ekip”ten geldiğine inandığımız üzere, bu ilkelerle inşa edilmiş bir sistemin her zaman başarı getirdiğinin bilincindeyiz. KN & Partners olarak şu anda 30 kişiyi aşkın ekibimiz ile, sayısız projeye başarı imzası atmak için zaman mefhumu olmaksızın kürek çekmeye devam etmekteyiz.

Layık görüldüğüm ve KN& Partners olarak layık görüldüğümüz tüm ödüller; bu güzel ekibin ortak yaratımıdır. Bizi biz yapan şey; yenilikçi ruha ve takım bilincine haiz, genç ve dinamik ekibimizdir.

Bu bağlamda, KN& Partners olarak yeni hedeflerimize hızla ulaşıyorken; özveriyle çalışan tüm ekibimize, bilgi birikiminin yanı sıra işlerine yüreğini katan hukuk kadromuza ve bizi her zaman yukarı taşıyan müvekkillerimize teşekkür ederiz

Mehmet Burak KÜÇÜKİSLAMOĞLU
KN & Partners, Founding Partner