Kariyer

Sitemiz üzerinden bize kişisel özgeçmişlerinizi gönderebilir ve bu sayede KIN & Partners'ın bir parçası olmaya ilk adımı atabilirsiniz.

KIN & Partners olarak, kişisel verilerinizi, yapmış olduğunuz başvuruları yönetebilmek, değerlendirebilmek, işlem sırasına almak, değerlendirmeye tabii tutmak ve meşru menfaatlerimiz doğrultusunda işlemekteyiz. Söz konusu veriler, sanal ya da gerçek ortamda yapılan başvuru formları, insan kaynakları ile yapılacak görüşmeler ve benzeri sözlü,yazılı, elektronik olarak toplanabilmektedir.

KIN & Partners'a yaptığınız başvurunuz sebebi ile, göstermiş olduğunuz referanslarınıza, iş bu başvurunuz sebebi ile ulaşılabilir ve başvurunuzla örtüşecek bilgiler kendilerinden alınabilir. Bu veriler sistemlerimizde işe alım süreçleri doğrultusunda saklanabilmektedir.

Başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi durumunda verilerinizi makul bir süre için saklayacağız. Burada ki meşru amacımız, ileri dönemlerde size uygun fırsatların oluşması durumunda tekrar sizinle iletişime geçmektir.

Kişisel verilerinizi veri sorumlusu sıfatı ile işlediğimiz durumlarda 6698 sayılı Kanun’un 11.maddesinde yer alan haklara sahip olduğunuzu bildiririz. Bu haklarınızı bizimle, internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile yazılı olarak kullanabilirsiniz.

Dikkat:

Başvuruda bulunarak tarafımıza sağlamış olduğunuz bilgilerin doğruluğunu taahhüt ve ilgili verilerin tarafımızca korunup arşivleneceğini kabul etmiş olacaksınız.

Başvurunuzla birlikte tarafımıza sağlamış olduğunuz veriler 6698 KVKK kapsamında grubumuzca işlenecek ve arşivlenecektir.

Konu ile alakalı olmayan bilgiler tarafımızca dikkate alınmayacak ve derhal imha edilecektir.