LOADING

Hakkımızda Kurucumuzdan Mesaj

KIN & Partners

Küçükislamoğlu|İpeklioğlu|Narin & Partners, alanında uzman partner ve çalışanlarıyla birlikte toplamda 80 kişilik kadrosuyla; uluslararası arenada ise 28 ülkede partner ofisi bulunan, birçok değerlendirme kuruluşları tarafından önemli derecede kendini ispatlamış seçkin avukatlık ortaklarındandır.

2019 yılı itibarıyla, 10 yıllık tecrübeye sahip Nesil Law Group’tan bayrağı devralan KIN & Partners, yoluna çok daha güçlü devam etmektedir. Dinamik, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle kısa sürede sayısız yerel ve uluslararası şirketten oluşan müvekkil portföyüne ulaşan ortaklığımız; hukukla iç içe geçmiş olan maliye, muhasebe, denetim gibi alanlarda da yaptığı çözüm ortaklıkları ile müvekkillerine tek çatı altında toplam 100 kişiyi aşkın ortak ve çalışan grubuyla hizmet vermektedir.

KIN & Partners, 2018 yılında Global Legal Matters tarafından 2018 yılının “En Yenilikçi ve Küresel Hukuk Ofisi” ödülüne layık görülmüştür. KIN & Partners Uluslararası Yönetici Partneri Mehmet Burak Küçükislamoğlu, 2018 yılında WWL (Who’s Who Legal) listesinde Türkiye’den aday gösterilmiştir. 2019 yılında ise Leaders In Law tarafından “En Değerli Sözleşmeler Hukuku Avukatı” ödülünü almıştır. Bir diğer ortağımız İbrahim Can Narin ise 2019 yılında Leaders In Law tarafından “En Değerli Kişisel Verilerin Korunması Hukuku Avukatı” olarak seçilmiştir.

“Hep birlikte, en ileriye” mottosu ile yolculuğunu sürdüren KIN & Partners, yenilikçi fikirleri ve üretkenlikle bezenen tutkusu ile araştırma ve çalışmalarına devam ederek, hizmet anlayışını bu temel ilkeler üzerine kurmuştur.

Sizlerle birlikte çok daha güçlü olmak için
“‘’ HEP BİRLİKTE, EN İLERİYE’’…”…